O nas

         Dom Pomocy Społecznej Nr 2 w Tomaszowie Maz. ul. Jana Pawła II 37 Dom Pomocy Społecznej Nr 2 w Tomaszowie Maz.mieści się przy ul. Jana Pawła II 37. Jest samodzielną jednostką organizacyjną i budżetową o zasięgu ponadgminnym podległą bezpośrednio Zarządowi Powiatu Tomaszowskiego. Placówka przeznaczona jest dla 120 osób w podeszłym wieku-kobiet i mężczyzn.
           Dom spełnia wymagane standardy. Posiadamy Decyzję Wojewody Łódzkiego wydaną w dniu 16.03.2009r. pozwalającą na prowadzenie placówki na czas nieokreślony.
Dom Pomocy Społecznej Nr 2 w Tomaszowie Maz. ul. Jana Pawła II 37   Dom mieści się w budynku trzykondynacyjnym, usytuowanym na działce o powierzchni 18225m2.
Wokół budynku znajdują się tereny spacerowe, umożliwiające mieszkańcom stały  kontakt z naturą oraz ścieżka zdrowia dla amatorów czynnego wypoczynku. Dom jest miejscem pozbawionym barier architektonicznych z przestrzenną windą, automatycznie otwieranymi drzwiami ,poręczami, uchwytami, wyposażony w instalację przeciwpożarową, system monitorująco-przywoławczy przez 24h. Całość stanowi funkcjonalne rozwiązania  ułatwiające  wykonywanie codziennych czynności oraz przemieszczanie się osobom  o mniejszej sprawności fizycznej.

Dom Pomocy Społecznej Nr 2 w Tomaszowie Maz. ul. Jana Pawła II 37    Dom Pomocy Społecznej Nr 2 w Tomaszowie Maz. ul. Jana Pawła II 37    Dom Pomocy Społecznej Nr 2 w Tomaszowie Maz. ul. Jana Pawła II 37